Powered by Smartsupp Tvorba web stránok Košice a celé Slovensko, reklama a marketing

Naše služby

Tvorba webov

icon

Tvorba webových stránok

Webové prezentácie sú dnes už viac ako elektronická vizitka. Sú vstupnou bránou na nadviazanie obchodného vzťahu s klientom a aktívnym článkom v procese predaja. K tvorbe kvalitného webu je nutné pristupovať s detailnou prácou.

icon

Tvorba e-shopov

Nákup prostredníctvom e-shopu sa teší stále väčšej obľube. Cez internet je možné kúpiť a predať prakticky akýkoľvek tovar. Ak ponúknete svojim zákazníkom aj Vy tieto možnosti, zvýšite svoje predaje a nárast tržieb.

Grafické služby

icon

Tvorba loga

Logo je základný grafický prvok, prostredníctvom ktorého je komunikovaná značka. Súčasne je najviac viditeľným prvkom a buduje imidž na niekoľko rokov dopredu. Jeho kvalita je preto veľmi dôležitá a kľúčová.

icon

Dizajn manuál a vizuálny štýl

Spoločne s logom je grafický manuál jedným zo základných kameňov firemnej identity. Vymedzuje správne použitie jednotlivých častí, napr. povolené či zakázané použitie loga, výber fontov, farby.

icon

Grafické práce

Grafické práce pripravujeme v našom modernom grafickom štúdiu na platforme Adobe Creative Cloud. Vytvoríme a navrhneme vám čokoľvek na mieru.

Online marketing

icon

Správa PPC kampaní

Efektívne PPC kampane sú najrýchlejším online nástrojom na získanie obchodov nielen pre internetové obchody, ale pre všetky typy firiem. Služby či produkty dnes na internete dominujú.

icon

Správa sociálnych sietí

Firemný profil na Facebooku, Instagrame alebo LinkedIn už dávno nie je len možnosťou, ale takmer povinnosťou. Sociálne siete prinášajú do firemnej komunikácie nový rozmer a priamu interakciu s potencionálnymi zákazníkmi.

icon

SEO optimalizácia

SEO znamená optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. Je to metóda, pomocou ktorej je možné efektívne priviesť návštevníkov na internetové stránky, či internetové obchody. Váš web sa vďaka SEO dostane na lepšie priečky vo vyhľadávačoch.

Foto a video

icon

Reklamné a produktové fotografie

Reklamné a produktové fotografie nie sú len aktom stlačenia spúšte. Pre vydarenú fotografiu je toho potrebné urobiť oveľa viac, od starostlivo vykonaných prípravných prác, kastingu až po plánovanie a finálny výsledok.

icon

Firemné a reklamné spoty

Dobre spracované a pútavé videoprezentácie či reklamné spoty účinne podporujú marketingovú stratégiu firmy. V posledných rokoch rastie obľúbenosť videospotov v kombinácii so službou YouTube a sociálnymi sieťami.