fbpx

Tvorba webu

Koľko samostatných podstránok by mal web obsahovať? Pôjde o jednoduchú single-page stránku, alebo web so samostatnými podstránkami?
Aké prvky by mala hlavička webu obsahovať? Okrem loga a menu navigácie môžete do hlavičky pridať rôzne kontaktné informácie, či napríklad ikony sociálnych sietí.
Zadefinujte, ako by mala vyzerať päta webu (spodok každej podstránky). Môže ísť o jednoduchú lištu s copyrightom, či o komplexnejšiu pätu s textom, alebo dokonca s interaktívnymi prvkami (tlačidlo, formulár na odber newslettra a podobne).
Pohyblivý slider, alebo carousel je ideálny spôsob, ako zaujať návštevníkov ihneď po načítaní webu. Môže zobrazovať napríklad prezentačné obrázky produktov, texty a rôzny iný obsah s CTA (call-to-action) prvkami na dokončenie konverzie. Dajte nám vedieť, ako sa slider na vašom webe pozdáva vám.
Bude typ obsahu iba statický (spravovaný ručne), alebo požadujete aj vytváranie dynamického obsahu cez administráciu (napríklad pridávanie blogov, produktov, či galérií).
Kontaktný formulár je jednoduchý spôsob pre návštevníka webu, ako vás môže kontaktovať. Využiť môžete klasický formulár so základnými textovými poľami, alebo komplexný formulár, ktorý môže obsahovať napr. možnosť vybrať dátum, či nahrať súbor ako prílohu.
Svoje podnikanie môžete okrem adresy v textovej podobe zobraziť aj na interaktívnej mape. Priblížte nám, ako by ste ju na vašom webe chceli využívať.
V rámci optimalizácie webu rátame automaticky s odladením responzívneho zobrazenia, implementáciou SEO riešení a technické zastrešenie legislatívy GDPR. Na výber však máte z vyšších balíčkov, zahrňujúcich najmä implementáciu služieb webovej analytiky pre zefektívnenie vášho podnikania.
Please interact with any of the choices availabe above

Total 0