Vaše nápady dostaneme do online sveta. Zameriavame sa na kvalitu, nie kvantitu.
Tvoríme web stránky, grafiku, reklamu, marketing…

Naše služby

tvorba web stránok Banská Bystrica, tvorba e-shopu Banská Bystrica, reklama Banská Bystrica, reklamná agentúra Banská Bystrica, grafika Banská Bystrica, marketing Banská Bystrica, firma Banská Bystrica, účtvovníctvo Banská Bystrica, web dizajn Banská Bystrica, logo Banská Bystrica, tvorba loga Banská Bystrica

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNOK BANSKÁ BYSTRICA

Webové prezentácie sú dnes už viac ako elektronická vizitka. Sú vstupnou bránou na nadviazanie obchodného vzťahu s klientom a aktívnym článkom v procese predaja.

REKLAMA A ONLINE MARKETING BANSKÁ BYSTRICA

Nakopneme vaše podnikanie a dostaneme vašu firmu či značku do povedomia na internet. Postaráme sa Vám o silnú/efektívnu kampaň na internete.

REKLAMNÉ A POLITICKÉ KAMPANE BANSKÁ BYSTRICA

Profesionálne reklamné kampane, kampane do volieb. Správa obsahu na všetkých sociálnych sieťach.

SEO OPTIMALIZÁCIA BANSKÁ BYSTRICA

Pomôžeme vám zlepšiť pozície vo výsledkoch vyhľadávania na relevantné kľúčové slová. SEO patrí k zdrojom najrelevantnejšej návštevnosti pre váš web.

GRAFICKÉ SLUŽBY BANSKÁ BYSTRICA

Tvorba firemnej identity, vytvorenie loga, dizajn manuálu, bannerov, plagátov, tvorba graficky pre politické kampane a propagácie

Naše práce

Napísali o nás

Firmu môžem vrelo odporučiť. Aj v súčasnej komplikovanej situácií bol prístup profesionálny, seriózny a promptný. Za nás 100% spokojnosť.

ROMAN

Táto agentúra mi vytvorila webovú stránku na základe skvelých návrhov, ktoré sa presne zhodovali s mojimi predstavami o výbornej prezentatívnej webovej stránke.Flexibilný prístup pri zmene požiadaviek, rýchla odozva a spracovanie.

RENÁTA

Výborná komunikácia, ochota a profesionálne odvedená práca. Odporúčam na 100%

ERIK

ZÍSKAJTE NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU

Tvorba web stránok Banská Bystrica, reklama Banská Bystrica, tvorba loga Banská Bystrica, reklamné predmety Banská Bystrica, výroba reklamných predmetov Banská Bystrica, maklér , Banská Bystrica firma, Vizitka, výroba vizitiek, tvorba web stránok, výroba web stránok, tvorba e-shopu, vytvorenie e-shopu, cena e-shopu, tvorba web cena