PROFESIONÁLNE SLUŽBY PRE MESTÁ A OBCE

Nižšie nájdete kompletnú ponuku našich kreatívnych služieb. Či už potrebujete spravovať sociálne siete, alebo vytvoriť webovú stránku podľa vašich predstáv, sme tu pre Vás 🙂 

NAŠE SLUŽBY

Tvorba web stránok, správa webov

icon

Tvorba webových stránok

Vytvoríme kvalitnú webovú stránku pre obec. Web bude obsahovať všetky štandardy ako admin prostredie pre ľahkú editáciu a pridávanie nového obsahu, galériu, optimalizáciu pre mobilné telefóny či prepojenie so sociálnymi sieťami. 

icon

Správa web stránok

Postaráme sa o kompletnú správu webovej stránky pre mesto či obec. Pridávanie aktualít, obnova obsahu, zdieľanie obsahu na sociálne siete, vyvesenie všetkých zákonne povinných dokumentov a oznamov a množstvo ďalšieho.

Grafické služby

icon

Grafické práce

Grafické práce pripravujeme v našom modernom grafickom štúdiu na platforme Adobe Creative Cloud. Vytvoríme a navrhneme vám čokoľvek na mieru ako plagáty, reklamné predmety, príspevky na sociálne siete a inú grafiku.

Správa sociálnych sietí a online marketing

icon

Správa sociálnych sietí

Profesionálna správa sociálnych sietí pre mestá a obce. Udržujte krok s dobou a komunikujte so svojimi občanmi efektívnou cestou. 

icon

SEO optimalizácia

SEO znamená optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. Je to metóda, pomocou ktorej je možné efektívne priviesť návštevníkov na internetové stránky, či internetové obchody. Váš web sa vďaka SEO dostane na lepšie priečky vo vyhľadávačoch.

Foto a video

icon

Reklamné a produktové fotografie

Reklamné a produktové fotografie nie sú len aktom stlačenia spúšte. Pre vydarenú fotografiu je toho potrebné urobiť oveľa viac, od starostlivo vykonaných prípravných prác, kastingu až po plánovanie a finálny výsledok.

icon

Reklamné a volebné spoty

Dobre spracované a pútavé videoprezentácie či spoty účinne podporujú marketingovú stratégiu vašej osoby a obce. V posledných rokoch rastie obľúbenosť videospotov v kombinácii so službou YouTube a sociálnymi sieťami. 

ZÍSKAJTE NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU

Cenovú ponuku pre vás vytvoríme na mieru podľa vašich požiadaviek.