SEO

Zoptimalizujeme Váš web za účelom dosiahnutia tých najvyšších priečok v Google vyhľadávači. Získajte nových zákazníkov aj prirodzeným spôsobom bez platenej reklamy a katalógov.

Umiestnenie webových stránok – buďte viditeľný na internete!

 

Naše skúsenosti s polohovaním webových stránok  vám umožnia merať naozaj vysoko. Postaráme sa o efektívnu optimalizáciu vášho webu z hľadiska vyhľadávačov. Vytvoríme jedinečný obsah, ktorý osloví nielen algoritmy, ale aj vaše publikum. Vďaka positioningu váš web predbehne konkurenciu a bude vyššie vo výsledkoch vyhľadávania.

Tvorba web stránok, web na mieru, web dizajn na mieru, grafika na mieru, tvorba e-shopov, tvorba web stránok Bratislava, web na mieru Bratislava, MR, Tvorba web stránok Banská Bystrica, Tvorba web stránok Prešov, Tvorba web stránok Košice, Tvorba web stránok Poprad, Tvorba web stránok Trenčín

SEO, teda umiestnenie webu na Google)

Vytvorenie webovej stránky je len začiatok cesty k prilákaniu zákazníkov a generovaniu predaja. Zabezpečte neustály rast svojho podnikania využitím potenciálu SEO.

Pri implementácii positioningu webu pripravíme individuálnu SEO stratégiu . Zahŕňa analýzu:

  • kľúčové slová
  • technická stránka
  • akcie
  • získavanie odkazov

Pomocou overených techník White Hat SEO zvyšujeme návštevnosť webových stránok. Pripravte sa na spoluprácu, ktorá prinesie nové výhody a poskytne pevné základy pre internetový marketing vašej spoločnosti!

Tvorba web stránok, web na mieru, web dizajn na mieru, grafika na mieru, tvorba e-shopov, tvorba web stránok Bratislava, web na mieru Bratislava, MR, Tvorba web stránok Banská Bystrica, Tvorba web stránok Prešov, Tvorba web stránok Košice, Tvorba web stránok Poprad, Tvorba web stránok Trenčín

Positioning - SEO služby

Popisy produktov

Vďaka nej presne určíme akcie potrebné na zvýšenie pozície vašej firmy vo výsledkoch vyhľadávania. Nič nevzniká náhodou.

SEO

SEO Zistíme, aké kľúčové frázy zadávajú vaši potenciálni zákazníci do vyhľadávača. Vytvoríme obsah, ktorý im pomôže nájsť váš web

Umiestnenie internetových obchodov 

Zabezpečíme, aby ľudia, ktorí si produkt určite chcú kúpiť, našli váš internetový obchod v zozname výsledkov organického vyhľadávania.


ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU

 

Cenovú ponuku pre vás vytvoríme na mieru podľa vašich požiadaviek.

Tvorba web stránok, tvorba eshopov, tvorba grafiky, tvorba web stránok poprad, tvorba web stránok bratislava, tvorba web stránok trenčín, tvorba web stránok košice, tvorba webov cena, tvorba webových stránok

Niekoľko informácií k SEO (určite nás radšej kontaktujte 😀)

Posúvanie webových stránok vo vyhľadávači na vyššie miesta – neoddeliteľná súčasť internetového marketingu

Byť viditeľný – to je cieľom každého, kto si chce vybudovať popularitu svojej spoločnosti online a následne nadviazať trvalé vzťahy s príjemcami. Vyhľadávač je nástroj, ktorý vám umožňuje odlíšiť sa od konkurencie a osloviť tých správnych ľudí. Používajú ho vaši klienti, aby našli to, čo momentálne potrebujú, a vy, aby ste splnili ich očakávania. Ako využiť potenciál dostatočne vysokej pozície vo výsledkoch organického vyhľadávania? Našťastie poznáme odpoveď.

Čo potrebujete vedieť o SEO?

Hlavnou črtou posúvania je, že to nemusíte robiť raz. Ide o zložitý proces, ktorý si vyžaduje neustále dopĺňanie vedomostí o aktuálnych trendoch vo vyhľadávačoch a trendoch na trhu. Na to, aby ste mohli vedome riadiť internetový marketing spoločnosti, stojí za to naučiť sa základy fungovania vyhľadávačov. Obsah zverejnený na webe neustále monitorujú ich roboti, teda špeciálne programy na analýzu obsahu webových stránok – nielen tých, ktoré vidí bežný používateľ, ale aj tých, ktoré sú skryté v kóde vytvorenom vývojárom. Algoritmus potom rozhodne, čo predloží osobe zadávajúcej kľúčové slovo do vyhľadávača.

Čo teda robí webovú stránku priateľskou pre algoritmy vyhľadávacích nástrojov? V prvom rade ide o tri základné prvky: počet odkazov vedúcich na stránku, kľúčové slová na nej a aktuálny obsah.

Ako sa zlepšuje pozícia webu?

Ak vám optimalizácia pre vyhľadávače stále znie ako čierna mágia, prečítajte si, aké konkrétne akcie na vašej stránke podnikneme, aby sme zvýšili jej pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania.

V prvom rade s vami prekonzultujeme presné definovanie publika, na ktoré chcete svoj obsah zacieliť. Polohovanie webových stránok nemôže byť založené len na jazyku vyhľadávačov, ale aj na jazyku vašich klientov. Podľa špecifikácie publika vieme, ktoré frázy by mali byť hlavnými kľúčovými slovami na vašom webe a do ktorých sekcií by sme ich mali umiestniť.

Ďalším dôležitým faktorom pri budovaní vysoko hodnotenej stránky je počet odkazov, ktoré na ňu vedú. Napíšeme pre vás unikátne články, ktoré vám pomôžu vybudovať si imidž odborníka vo vašom odvetví, a tým aj zvýšiť počet odkazov na váš web.