fbpx

Registrácia do katalógov a Google

Zaregistrujeme vašu firmu či podnikanie do online katalógov a Google vyhľadávačov. Vďaka tomu získate viac zákaziek a zvýšite svoje povedomie.

Hlavné výhody

Vďaka ručnej registrácii do katalógov získate optimalizáciu pre vyhľadávače. Ručná registrácia do katalógov a webov zaistí vytvorenie veľkého počtu spätných odkazov. Toto riešenie je dnes určené pre všetky firmy a živnostníkov, ktorí chcú byť na internete v dobrých pozíciách.

Zvýšte svoje povedomie

Vďaka registrácii do online katalógov budete viac vidieť na internete. Potencionálni zákazníci a kupujúci vás môžu dohliadať v desiatkach katalógoch.

Google dostupnosť

Zaregistrujeme vás do Google katalógu, vďaka čomu sa začnete objavovať vo vyhľadávači a v mapách. Zákazníci vás budú môcť hodnotiť online.

Dostupná cena

Registrácia do katalógov je cenovo dostupná pre každého podnikateľa či firmu.

–         Adresa vašej stránky
–         Krátky nadpis – slogan, názov
–         Krátky popis vašej činnosti – max. 250 znakov
–         Kľúčové slová – cca 4-6 ktoré dobre vystihujú vašu činnosť, stránku
–         Kontaktné údaje 
–         Emailovú adresu na ktorú budú chodiť potvrdenia o registrácii

Cena za registráciu je 289€ jednorázovo. Registrácia do katalógov trvá maximálne 14 dní. Zaregistrovanie do Google vyhľadávača spolu s overením vašej firmy/podnikania trvá do 30 dní. Za registráciu do katalógov platíte len raz. 

Akciové balíčky

Pripravili sme si pre Vás cenovo zvýhodnené balíčky.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/b/l/u148021/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/conditions.php on line 81

Registrácia do katalógov

389€
9 990kč

  • Registrácia do Google moja firma
  • Registrácia do 50 webov a katalógov
  • Tvorba spätných odkazov pre zvýšenie SEO


ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU

 

Cenovú ponuku pre vás vytvoríme na mieru podľa vašich požiadaviek.

Tvorba web stránok, tvorba eshopov, tvorba grafiky, tvorba web stránok poprad, tvorba web stránok bratislava, tvorba web stránok trenčín, tvorba web stránok košice, tvorba webov cena, tvorba webových stránok