Potrebujete vytvoriť web pre firmu do 1000€? Táto reklamná agentúra je pre vás ako stvorená.

Základný web vám vytvoríme už od 289€. Sme slovenská reklamná agentúra BlackDesign a predstavujeme vám vynovenú ponuku kreatívnych služieb. Na našom webe nájdete všetky podstatné informácie o cenách za vytvorenie webovej stránky či internetového obchodu. Zaujímavosťou je, že profesionálny web pre firmu, vám v BlackDesign vytvoríme do 1000€, čo je aj napriek aktuálne ťažkej situácii pri zdražovaní všetkých služieb naozaj super cena. Mimochodom, v tejto cene získate všetky dôležité funkcie ako optimalizáciu web stránky pre mobil či pc, admin prostredie (stránku si budete môcť ľahko editovať) a nechýba ani dostupnosť na Google vyhľadávači.

“Chceme pre našich zákazníkov ponúkať naďalej cenovo dostupné a kvalitné služby, a to aj napriek zložitému obdobiu, ktorým si všetci prechádzame. Uvedomujeme si dôležitosť zachovania nízkej ceny, nakoľko sa aj sami podnikatelia potýkajú so zdražovaním a s vyššími nákladmi” dodal Gabriel Polovka – CEO reklamnej agentúry BlackDesign.sk.

Pokiaľ potrebujete vytvoriť webovú stránku či internetový obchod, alebo potrebujete vytvoriť logo či spravovať sociálne siete, potom sa určite pozrite na našu aktuálnu ponuku. Môžete nás kontaktovať na tel. čísle 0948 051 451 alebo cez e-mail kontakt@blackdesign.sk. Náš web a aktuálna ponuka je dostupná na adrese https://blackdesign.sk/

BlackDesign.sk je popredný líder v oblasti digitálneho marketingu a tvorby webovej stránky s 12-ročnými skúsenosťami na trhu. Okrem digitálnych služieb sa v BlackDesigne venujeme aj printovej tlači či reklame.

 

MÁTE ZÁUJEM O VYTVORENIE WEBU?
ZAVOLAJTE 0948 051 451
NAPÍŠTE kontakt@blackdesign.sk