fbpx

Grafika

Vytvoríme pre vašu spoločnosť/živnosť/organizáciu vizuálnu identitu. Navrhujeme logá, letáky, bannery, vizitky a realizujeme iné grafické projekty.

Tvorba web stránok, web na mieru, web dizajn na mieru, grafika na mieru, tvorba e-shopov, tvorba web stránok Bratislava, web na mieru Bratislava, MR, Tvorba web stránok Banská Bystrica, Tvorba web stránok Prešov, Tvorba web stránok Košice, Tvorba web stránok Poprad, Tvorba web stránok Trenčín

Návrh loga alebo vizitky – dajte na našu kreativitu!

 

Vizuálna identifikácia je symbolom vašej spoločnosti a odlišuje ju od konkurencie. „Nie je to róba, ktorá robí človeka,“ ale určite robí spoločnosť. Originálne logo a firemné materiály priťahujú pozornosť zákazníkov a prispievajú k lepšiemu vnímaniu firmy a budovaniu imidžu.

Tvorba web stránok, web na mieru, web dizajn na mieru, grafika na mieru, tvorba e-shopov, tvorba web stránok Bratislava, web na mieru Bratislava, MR, Tvorba web stránok Banská Bystrica, Tvorba web stránok Prešov, Tvorba web stránok Košice, Tvorba web stránok Poprad, Tvorba web stránok Trenčín

Firemná identita – prvá podmienka popularity

Chcete začať budovať imidž svojej značky s ofinou? Snívate o vizuálne atraktívnej webovej stránke, logu, vizitkách a reklamách? Spoločne vytvoríme jedinečný a atraktívny koncept, ktorý umožní vašej spoločnosti vyniknúť vďaka jej estetickým hodnotám. Grafický dizajn umožňuje vytvoriť harmonickú vizuálnu identifikáciu každej spoločnosti.

Čo ponúkame?

Logo

Je to vizitka vašej spoločnosti – prenesieme vaše a naše nápady na plátno grafického programu a vytvoríme jedinečný projekt.

Letáky

Rozvinieme farby, typ písma a prvky uvedené v letáku. Napíšeme pre vás aj obsah potrebný na jeho vývoj.

Vizitky

Vyniknite s pútavou vizitkou. Navrhujeme ich pomocou vašich návrhov a našich kreatívnych zdrojov.

Reklamné bannery

Vytvoríme pre Vás veľkoformátové formy reklamy. Je to jednoduchý spôsob, ako dostať svoje posolstvo medzi široké publikum.

Katalógy a hlavičkové papiere

Bez ohľadu na účel dokumentu vám vytvoríme grafický návrh, ktorý harmonicky ladí s webovou stránkou a logom vašej spoločnosti.

Vizuálna identita

Vzťahy s klientmi budujeme vyvolávaním pozitívnych asociácií. Imidž spoločnosti je konzistentná estetika, na ktorú sa nezabúda.


ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU

 

Cenovú ponuku pre vás vytvoríme na mieru podľa vašich požiadaviek.

Tvorba web stránok, tvorba eshopov, tvorba grafiky, tvorba web stránok poprad, tvorba web stránok bratislava, tvorba web stránok trenčín, tvorba web stránok košice, tvorba webov cena, tvorba webových stránok
Ako vás vidia, tak vás píšu – grafické návrhy pre vašu firmu

Neodmysliteľnou súčasťou e-marketingu – nie však jedinou – je kvalitný obsah, ktorý zverejňujete na svojom webe, v internetovom obchode či sociálnych sieťach. Vizuálne nastavenie stránky je rovnako dôležité. Keď zákazník príde do predajne alebo sídla firmy, za prvý dojem je zodpovedný vzhľad interiéru. Nie je tomu inak ani pri webstránke – konzistentné farby, ktoré lahodia oku, prehľadná infografika a kreatívne logá sú schopné poskytnúť dobrý štart každej webovej stránke.


Aká je firemná identita spoločnosti?

Imidž každej značky na trhu závisí od vybudovania vhodných asociácií. Preto by spoločnosť mala mať svoje špeciálne označenia, ktoré umožnia odlíšiť jej vizuálnu vrstvu od iných značiek. Dizajn loga je jedným z prvých krokov na ceste k konzistentnej vizuálnej identifikácii. Postaráme sa o vhodný výber typu písma a kreatívnej podoby loga vašej spoločnosti. K jej farebnosti by mal byť zladený celý grafický dizajn webu a všetkých jeho podstránok. Nedovoľujeme však, aby forma presahovala obsah – web navrhujeme tak, aby sa textové správy správne zobrazovali pri zachovaní korporátnych farieb. Okrem farieb záleží aj na fonte. Malo by byť tiež konzistentné. Len veľkosť a hrúbka písmen sa bude líšiť, aby boli všetky nadpisy, mená a ďalšie dôležité informácie ľahko viditeľné.)

Grafické návrhy, ktoré zvýšia popularitu spoločnosti

Podnikneme množstvo aktivít, ktoré pozitívne ovplyvnia vaše uznanie na trhu. Firemná identita spoločnosti nie je len „usporiadanie“ jej webovej stránky alebo internetového obchodu . Navrhujeme okrem iného nečinné vizitky. Ich vzhľad podriaďujeme farebnosti loga a webovej stránky tak, aby zostali zachované asociácie s vizuálnou vrstvou spoločnosti.

Vytvárame grafické návrhy papierových materiálov, ako sú letáky, katalógy, hlavičkové papiere a mnohé iné propagačné materiály, ktoré zohrávajú významnú úlohu na rôznych veľtrhoch, konferenciách a organizačných stretnutiach vo firme. Grafiku môžete použiť na akúkoľvek formu reklamy. Vytvárame aj tie najokázalejšie, ako sú reklamné bannery či reklamné a darčekové predmety. Využite potenciál neobmedzených možností tvorby grafiky a postarajte sa o patričný imidž vašej firmy.